Tych akcesoriów nie może zabraknąć w twojej łazience. Nasze inspiracje

bathroom-335748_640Nudna łazienka? Nigdy więcej. Dziś przedstawiamy listę 6 najciekawszych akcesoriów, w jakie możecie wyposażyć swoją łazienkę. Wśród nich m.in. dozownik do mydła w kształcie nosa, wyciskacz do pasty do zębów i grająca słuchawka prysznicowa.

6 inspirujących akcesoriów do twojej łazienki

Miejsce 1: Dwuczęściowy ręcznik o wymownej nazwie

Sięgasz po świeży ręcznik, wycierasz w niego stopy, plecy i dłonie. Potem przychodzi czas na twarz, a ty czujesz pewien niesmak? Dwuczęściowy ręcznik Face – Butt rozwiązuje ten problem. Od teraz nie będziesz miał wątpliwości, którą stronę powinieneś wycierać poszczególne części ciała.

Pomysł nie tyle oryginalny, co praktyczny. Prawda?

Do kupienia za 50 złotych na Amazon: Obejrzyj »

Miejsce 2: Zabawna nakładka na baterię łazienkową ucieszy twoje dziecko

Mimo że ty pewnie nie byłbyś zachwycony z takiego prezentu urodzinowego, to twoja pociecha wprost przeciwnie. Moby jest niewielką nakładką na baterię łazienkową, do której produkcji wykorzystano delikatną gumę – bez ryzyka, że dziecko mogłoby zrobić sobie nią krzywdę podczas kąpieli (Moby jest w 100% bezpieczny dla skóry malucha – nie zawiera tzw. bisfenolu A ani materiału PCV).

Akcesorium zaprojektowano w taki sposób, aby nie utrudniało dostępu do kranu.

Do kupienia za 48 złotych na Amazon: Obejrzyj »

 

Miejsce 3: Silikonowy dozownik do mydła w kształcie nosa

 

Jeśli masz do siebie duży dystans, polecamy oryginalny dozownik do mydła przypominający nos. Dodajmy też, że duży, bo jego wysokość to bagatela 18 centymetrów.

Zasada działania nie różni się od innych dozowników, które kupisz w polskich sklepach. Możesz zawiesić go wykorzystując dołączone do zestawu przyssawki, albo zawiesić na haczyku.

Nawet jeśli z jakiegoś powodu nasz dozownik nie przypadł ci do gustu, zawsze możesz zrobić z niego zabawny prezent i podarować znajomym. Na pewno będą zaskoczeni.

Do kupienia za 25 złotych na Amazon: Obejrzyj »

 

Miejsce 4: Postarzana mydelnica w stylu retro lat 60. XX wieku

 

Kochasz się w stylizowanych, retro łazienkach, które swoim wystrojem przypominają połowę lat 60. ubiegłego wieku? Mydelnica Versus od Sanco Design zrobi duże wrażenie na wszystkich domownikach. Do jej produkcji wykorzystano mosiądz, więc możesz być pewien, że będzie zakupem na lata.

Do kupienia za 189 złotych w Sanco Design: Obejrzyj »

 

Miejsce 5: Wymienna końcówka do pasy do zębów dla dziecka

 

Twoje dziecko na pewno ucieszyłoby się na myśl, że w miejscu tradycyjnej końcówki od pasty ma ulubioną postać z kreskówek. W sprzedaży dostępnych jest wiele różnych wzorów, ale to właśnie ten szczególnie spodobał się naszej redakcji.

Cena rzeczywiście mogłaby być nieco niższa, ale czego nie robi się dla swoich pociech.

Do kupienia za 75 złotych na Amazon: Obejrzyj »

 

Miejsce 6: Grająca słuchawka prysznicowa

My też chętnie posłuchalibyśmy ulubionej muzyki pod prysznicem, ale nie zawsze jest to możliwe. Problem ten rozwiązuje słuchawka prysznicowa z wbudowanym głośnikiem i mikrofonem (w 100% odporne na działanie wody).

Urządzenie można zsynchronizować przez Bluetooth ze smartfonem, wieżą lub notebookiem.

Do kupienia za 220 złotych na Amazon: Obejrzyj »

 

– –

 

Publikacja przy współpracy ze sklepem z akcesoriami łazienkowymi Sanco Design.