Okna dachowe – które wybrać z oferty Dakea ?

142141707791156200Które okna dachowe będą najlepsze dla Ciebie? Poniższy artykuł opisuje podstawowe cechy serii produktów.

Okna Dakea – gwarancja jakości i trwałości w przystępnej cenie

Okna i włazy dachowe zaczęły cieszyć się dużym zainteresowaniem, odkąd na potęgę zaczęto budować domy ze skośnymi dachami. Skośne dachy posiadają wiele zalet – dzięki nachyleniu do poziomu, zimą nie zalega na nich tyle śniegu, co na dachach płaskich. Budowa skośnych dachów wymogła na producentach okien konieczność skonstruowania okien przystosowanych do montażu na takich dachach.

Okna dachowe – unikalne cechy.

Nasze okna charakteryzują się wieloma zaletami. Po pierwsze, wykonujemy je z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują dużą trwałość i dokładność wykonania. Ze względu na zainteresowanie naszymi produktami różnych klientów, postanowiliśmy produkować okna w trzech seriach – good, better i best.

Okna dachowe Dakea good – dobra jakość, dobra cena

Okna z serii good przeznaczone są dla miłośników zdecydowane najprostszych rozwiązań. Wysokiej jakości materiały, które są obrabiane z dużą precyzją, gwarantują szczelność i niezawodność na kolejne 20 lat. Idealnie nadają się do realizacji niskobudżetowych projektów. Centralna oś obrotu gwarantuje łatwe otwieranie okna każdemu – nawet dziecku. Jako opcję, można dokupić specjalny kołnierz, ułatwiający montaż i poprawiający wentylację.

Okno dachowe Dakea better – lepsza jakość, przystępna cena

Nieco droższymi oknami, są okna dachowe z serii better. Charakteryzują się one nieco wyższą jakością wykonania, przejawiającą się przede wszystkim wyższą szczelnością. Dostępne są w dwóch wersjach – drewnianej i PVC. Podobnie jak okna z serii good, objęte są dwudziestoletnią gwarancją.

Okna dachowe serii best – mistrz nad mistrzami

Okna z linii best to prawdziwa klasa premium wśród naszych produktów. Wysokiej jakości drewno, lub PCV użyte do ich produkcji, w połączeniu z szybami napylanymi dwutlenkiem tytanu gwarantują wysoką trwałość i szczelność. Gwarantujemy, że zachowają one swoje dobre parametry przez następne 20 lat.

Opisywane okna charakteryzują się wysoką jakością i przystępnymi cenami.Jeśli nie wiesz, które okno wybrać dla siebie zapraszamy na stroną na której znajdzie wszystkie okna dachowe, żaluzje i inne akcesoria okienne Dakea.

Sprawdź na stronie wszystkie okna dachowe producenta.