Kolorowa porcelana ozdobą stołu

01Wielu osobom porcelanowe zastawy stołowe kojarzą tylko z ważnymi uroczystościami rodzinnymi. Nie ma w tym nic dziwnego – piękne i eleganckie serwisy nadają wydarzeniom odpowiednią rangę. W większości domów dominuje porcelana utrzymana w klasycznej, często bardzo poważnej stylistyce. Piękne zdobienia, ornamenty i złocenia świetnie sprawdzają się podczas celebrowania rodzinnych chwil.

Jednak zastawy porcelanowe wcale nie muszą być takie poważne i używane jedynie podczas wydarzeń o wysokiej randze. Do stosowania na co dzień najlepiej sprawdzą się serwisy kolorowe, radosne, które sprawią, że spożywanie codziennych posiłków stanie się prawdziwą przyjemnością.  Jeżeli planujemy zakup serwisu, z którego korzystać będziemy każdego dnia, a nie tylko podczas świąt – najlepiej postawić na porcelanę z motywami kwiatowymi lub delikatnymi ornamentami. Wyszukane wzory z pewnością zrobią też duże wrażenie na gościach, zapraszanych na przyjacielskie spotkania.

Duży wybór porcelanowych zestawów obiadowych i kawowych znajdziemy w ofercie sklepu Witek’s. Firma ta do dyspozycji klientów oddaje liczne serwisy o gustownym wzornictwie. Bez wątpienia asortyment spodoba się osobom, szukającym zastawy ponadczasowej i eleganckiej, odpowiedniej na duże uroczystości, jak również tym, którzy pragną się wyróżnić, zaskoczyć wszystkich niecodziennym kształtem porcelany, nowoczesnymi zdobieniami i finezyjnym kolorem.

Świetnym uzupełnieniem zastawy stołowej będzie szykowny obrus oraz solidne sztućce, również dostępne w ofercie sklepu. Ponadto Witek’s zapewnia szeroki wybór produktów wykonanych ze szkła bezbarwnego i kolorowego, w tym m.in. szklanek, czarek, dzbanków, salaterek, karafek, wazonów i pater.

W sklepie tym znajdziemy także szereg artykułów dekoracyjnych – ozdobnych lamp, szklanych żyrandoli, luster, ramek na zdjęcia, zegarów, świec, czyli wszystkiego, co pozwoli nadać wnętrzu osobistego uroku i podkreślić gusta urządzającego.

Zapoznać się z dokładnym asortymentem, obejrzeć zdjęcia produktów i dokonać zakupów możemy wchodząc na stronę internetową firmy, dostępną pod adresem porcelana – www.witeks.pl. Oferta sklepu skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i branży hotelarskiej i gastronomicznej.